Blacharstwo Lakiernictow Gdańsk...opinie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bartek_pulawy
    Ambiente
    • 2010
    • 122

    Blacharstwo Lakiernictow Gdańsk...opinie.

    Zamieszczone przez bolekwiertara
    rozrzad byl sprawdzony - napinacz ok, lancuch nie przeskoczyl, nastawiacz walka tez ok
    tzn jak sprawdzili napinacz? :szeroki_usmiech ....jakby rozrząd pzreskoczył albo stzrelił napinacz to juz by ci zadne zapłony nie wypadały :lol: ...nie szarpał by ani nie dymił........bo silniki bez kompresji raczej juz tego nie robia :lol: ....u mnie sporadycznie zapłony wypadaly i potem auto jeszcze tydzień chyba latało i zap..ło jak wsciekłe wiec raczej rozrząd nie był przestawiony......padło nagle pewnego poranka zaraz po odpaleniu....ale zawsze mozna na to patrzeć przez inną optyke........ :szeroki_usmiech ....wyczysciłem sobie nagar z kanałów które były nim zapchane mniej wiecej do połowy...po 70 tys km..... :lol:
  • strazakp
    Elegance
    • 2008
    • 819
    • Octavia II (1Z3)
    • CAXA 1.4 TSI 122 KM

    #2
    Blacharstwo Lakiernictow Gdańsk...opinie.

    Moje autko ma już prawie 12lat i lakier by wymagał jakiegoś odświeżenia. Mam drobne ubytki lakieru od kamyczków na masce, miejscami lakier uległ zniszczeniu przez ptasie kupy, są też jakieś ryski.
    Myślałem oddać tutaj samochód http://blacharstwolakiernictwo.com.pl/?page_id=39
    Czy ktoś korzystał? Jakie opinie?
    strazakp

    Była O1 1.9 tdi 110KM ASV 2001r. - służyła mi dzielnie 6 lat.
    Jest O2 1.4 tsi, 156KM/260Nm (podobno), CAXA, 2009r.

    Komentarz

    • carecki
      Classic
      • 2010
      • 24

      #3
      Przyłączam się do pytania, jakby ktoś miał sprawdzone namiary, proszę się podzielić

      Komentarz

      Pracuję...